Scroll to top
© 2019 BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK | KURUMSAL WEB SİTESİ

Hakkımızda


BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK OLARAK GÜVENİLİR PROJELERE İMZA ATIYORUZ!

Yetkili mühendislik firması

Başar Altan Doğalgaz

Başar Altan Kimdir?

1980 yılında Beşiktaş Gayrettepe’de doğdum. Ortaöğrenimimi İstanbul’da tamamladım ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Ardından Yıldız Teknik Üniversitesi yüksek lisans programını kazandım. Ancak özel sebeplerle eğitimime ara verdikten sonra ismimi verdiğim Başar Altan Mühendislik firmasında piyasa dinamiklerine verimli projeler çizmeye ve akıllı doğalgaz çözümleri üretmeye başladım.

Ne İş Yaparız?

İstanbul Anadolu Yakası’nda Başar Altan markasıyla verdiğimiz doğalgaz hizmetlerinde hızla büyüyen ve pratik çözüm sunan bir firma haline geldik. Ekip olarak yaptığımız işi nasıl geliştirebilir ve büyütebiliriz diye gerekli olan fizibilite ve müşteri memnuniyet anketlerini sürekli geliştiriyoruz. Doğalgaz alanında mühendis olarak başladığımız yolculuğa toptancı ve tedarikçi olarak devam etmek için sürekli işimize yatırım yapıyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Başar Altan Mühendislik olarak doğalgaz projesi çizimi, işyeri ve sanayi projesi, mekanik tesisat, bireysel ısınma sistemleri, doğalgaz açtırma, İgdaş abonelik işlemleri, doğalgaz sızdırmazlık testi, kombi montajı ve kombi satışı alanlarında en iyi hizmeti vermek için önce İstanbul’un sonra da tüm Türkiye’nin doğalgaz çözümlerine uygun fiyata çözümler üretiyoruz.

istanbul-basar-altan-muhendislik-biz-kimiz
/Services

Hizmet Anlayışımız

İLKELERİMİZ

Teknik Çözümler

Teknik Çözümler

istanbul'da Anadolu Yakası'nda 12 farklı noktada hizmet sunan Başar Altan doğalgaz yetkili firmamızda; teknik personellerimiz sizler için en uygun proje çözümleri ile İgdaş'tan en hızlı onayı almaktadır.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli Hizmet

İstanbul Başar Altan Mühendislik olarak sunduğumuz kaliteli hizmetleri 21 yıldır sağladığımız %100 müşteri memnuniyetiyle tescilledik. Projelerimizde verimliliği ön plana çıkartarak en iyisini sizler için düşündük.

Doğru Uygulama

Doğru Uygulama

İgdaş yetkili firmamızda çizilen projeler ve kombi montajlarında deneyimli kadromuzla doğru uygulamayı uygun fiyata sunan Başar Altan; sektör deneyimiyle hayatınızı kolaylaştırıyor.